Ноутбуки та принтери отримала начальник управління соціального захисту Наталя Гаврилюк разом із колегами із інших шести районів області.

Ноутбуки та принтери отримала начальник управління соціального захисту Наталя Гаврилюк разом із колегами із інших шести районів області.

Ноутбуки та принтери отримала начальник управління соціального захисту Наталя Гаврилюк разом із колегами із інших шести районів області. При передачі Наталя Заболотна – перший заступник голови Вінницької ОВА вказала, що дана техніка надійшла від міжнародних донорів – International Medical Corps,- і наголосила, що системне оновлення техніки районних управлінь сприятиме їх стабільній та продуктивній роботі, якісному виконанню завдань держави.

Уже на робочому місці Наталя Гаврилюк у розмові із головою Жмеринської районної військової адміністрації підтвердила, що за останніх півроку управління за сприяння Вінницької обласної державної адміністрація оновило основний парк комп’ютерної техніки, причому вперше за багато останніх років роботи. Оскільки управління забезпечує нарахування та виплату певній категорії населення значної частки державних допомог, модернізація роботи – лише на користь споживачам послуг- населенню.

Наразі управління забезпечує надання соціальних нарахувань і виплат для 🤝 жителів семи із восьми громад Жмеринського району.

Минулого року загалом працівниками на підставі опрацьованих справ громадян нараховано для виплат платежів у розмірі 4️⃣7️⃣6️⃣ мільйонів.

Рухаємося до Перемоги впевнено і разом! 💛💙

Наталя Заболотна

Вінницька обласна державна адміністрація

Цимбал Інна

Наталя Гаврилюк

Залишити відповідь