Сергій Борзов: Ми завжди будемо підтримувати місцевих мешканців, а також тих, хто обрав Вінниччину для свого прихистку

Сергій Борзов: Ми завжди будемо підтримувати місцевих мешканців, а також тих, хто обрав Вінниччину для свого прихистку

Зі словами підтримки, а також із допомогою від гуманітарного штабу ОВА до Чечельника завітав Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Допомога з обласного гуманітарного складу розподілена серед сімей, які потребують особливої уваги та підтримки. Сьогодні в Чечельницькій громаді проживає 299 родин внутрішньо переміщених осіб, проте для влади важливо приділяти увагу всім: як родинам ВПО, так і місцевим мешканцям.

Сергій Борзов особисто поспілкувався із жителями громади, вислухав розповіді про те, з чим зіштовхуються сім’ї у непростий воєнний час. Часто це болючі питання, які потребують швидкого вирішення.

Начальник обласної військової адміністрації передав гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції, а також продуктові набори від ОВА для родин, у яких є особи з інвалідністю, для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, а також для ВПО.

«Дякую голові Чечельницької громади Світлані Палісіці, яка також піклується про членів громади, особисто знає людей,- зазначив Сергій Борзов. – Люди, за потреби, залишають свої запити, і якщо в громаді немає можливості надати ті чи інші речі, керівництво ТГ замовляє в гуманітарному штабі обласної військової адміністрації. Потім ця допомога підвозиться і роздається тим, хто її потребує. Ми завжди будемо підтримувати тих, хто рятуючись від війни обрав Вінниччину для свого прихистку. Ми раді всім, хто приїжджає до нас і надалі їм будемо допомагати».

Як зазвичай, до наборів додали листівки з телефонами усіх необхідних обласних служб, які зможуть проконсультувати чи надати допомогу у вирішенні тих чи інших проблем.

Окрім допомоги для ВПО та місцевих жителів, у Чечельницьку громаду також передали комплект «Школа в коробці» від UNICEF Ukraine зі шкільним та канцелярським приладдям для навчального закладу.

До набору для навчання та розвитку входять: таблиці, зошити, журнали, абетки, надувні глобуси, персональні дошки для малювання, крейда, олівці, лінійки,- все що стане у нагоді вчителям і учням.

Україна бореться!

Вистояли – Переможемо!

Залишити відповідь