У Жмеринській районній військовій адміністрації відбулась робоча нарада

У Жмеринській районній військовій адміністрації відбулась робоча нарада

Сьогодні, 09 лютого, начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал (Цимбал Інна), за дорученням Сергія Борзова, начальника Вінницької обласної військової адміністрації (Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА) провела робочу нараду із керівниками об’єктів критичної інфраструктури Жмеринського району щодо виконання резолюції очільника області в частині уточнення належного їх функціонування.

У ході наради Інна Володимирівна довела до відома присутніх порядок дій щодо виконання поставлених завдань зазначеного напрямку у період воєнного стану. Також наголошено про необхідність налагодження чіткої та повної взаємодії, спрямованої на вдосконалення ефективної та безпечної роботи визначених об’єктів аби при виникненні надзвичайної ситуації не допустити гуманітарної катастрофи та забезпечити безперебійну життєдіяльність району.

Наприкінці наради начальник адміністрації подякувала присутнім за розуміння важливості та актуальності проблематики та готовність до виконання завдань.

«Безпека людей на сьогоднішній день є пріоритетом і ми повинні згуртуватись навколо розв’язання цього надважливого завдання» – підбиваючи підсумки наради, зазначила Інна Володимирівна.

#Жмеринська_РВА

Євгеній Корнійчук Заступник начальника Жмеринської РВА

Євгеній Дубовий. Заступник голови Жмеринської РДА.

Залишити відповідь