Профільні служби Вінниччини готові забезпечити оперативне реагування у разі погіршення погодних умов та виникнення надзвичайних ситуацій на автошляхах області

Профільні служби Вінниччини готові забезпечити оперативне реагування у разі погіршення погодних умов та виникнення надзвичайних ситуацій на автошляхах області

Сьогодні за участю заступника Начальника ОВА Олександра Піщика відбулась оперативна нарада з питань безпеки руху транспорту на автошляхах Вінниччини в умовах сьогоднішнього ускладнення погодних умов.

У засіданні взяли участь представники профільних силових структур, цивільного захисту, а також дорожники, фахівці екстреної медичної допомоги.

Заступник Начальника ОВА заслухав доповіді присутніх про реальний стан готовності сил та засобів.

Зокрема, ДСНС України у Вінницькій області підтвердило готовність до виникнення і ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій, в тому числі з великогабаритним транспортом на автомобільних шляхах. Водночас є необхідність залучення органів місцевого самоврядування до активної співпраці.

Варто зазначити, що в області чергує близько 100 бригад екстреної медичної допомоги, в тому числі поблизу Пунктів Незламності. Крім цього, працюють додаткові екіпажі патрульної поліції з метою моніторингу ситуації на дорогах.

Під час засідання представники дорожних служб підтвердили готовність до сьогоднішніх погодних умов – технікою та матеріалами забезпечені.

Підбиваючи підсумки, Олександр Піщик наголосив на оперативності комунікації між диспетчерами усіх профільних служб та здійснення оповіщення населення щодо ситуації на дорогах області, потенційно небезпечних ділянках, можливому призупиненні руху транспорту у разі погіршення погодних умов.

Залишити відповідь