Аудиторів Вінниччини привітали з нагоди 30-річчя з дня створення Служби

Аудиторів Вінниччини привітали з нагоди 30-річчя з дня створення Служби

Сьогодні, за дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, його заступник Сергій Здітовецький привітав колектив Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області з 30-ю річницею з дня створення.

26 січня 1993 року з дня прийняття Закону України «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні» («Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні») було закладено фундамент для розбудови державного фінансового контролю в Україні.

«Служба від дня її створення пройшла непростий шлях становлення і реформування, проте продовжує забезпечувати реалізацію державної політики у сфері державного фінансового контролю. Саме ви стоїте на варті фінансового законодавства держави, дбаючи про прозорість та безпеку бюджетної сфери», – зауважив Сергій Здітовецький.

Начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області Олена Вахновська зазначила, що попри виклики воєнного стану, аудитори Вінниччини продовжують ефективно виконувати покладені на них повноваження.

«Потенціал кожного аудитора дозволяє нам гідно виконувати усі завдання сьогодення, наполегливо працювати, аби 2023 рік став роком нашої перемоги»,– наголосила посадовиця.

Під час заходу кращих аудиторів області було відзначено Почесними грамотами обласної військової адміністрації та обласної Ради, Почесними грамотами Вінницької обласної організації профспілки працівників державних установ, а також Подяками Подяками Державної аудиторської служби України та Північного офісу Держаудитслужби.

Залишити відповідь