До уваги жителів Жмеринського району

До уваги жителів Жмеринського району

Начальником Жмеринського районного управління призначено Іванова Миколу Олександровича. Призначення – відповідно до статті 41 Закону України про державну службу та наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 23.12.20022 року № 153-О «Про введення в дію структури та штатного розпису Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області» з 17 січня 2023 року. 

Жмеринське районне управлiння (юридична адреса м. Жмеринка вул. Братерства 40 ) є самостiйним структурним пiдроздiлом Головного управлiння Держпродспоживслужби у Вiнницькiй областi та йому підпорядковане.

Завданням Управлiння є реалiзацiя повноважень Головного управлiння на території Жмеринського району. У складі Управлiння дiють два вiддiли:

1. Відділ безпечностi харчових продуктiв та ветеринарної медицини. Заступником начальника Жмеринського районного управління – начальником даного відділу призначено Горбатюка Миколу Васильовича. Робоче місце м. Жмеринка вул. Братерства 40.

2. Відділ державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Заступником начальника Жмеринського районного управління – начальником відділу призначено Кушнір Тамару Миколаївну. Робоче місце с.Слобода-Шаргородська. Вул..Чудо-Михайлівська,100

Управлiння вiдповiдно до покладених на нього завдань здійснює контроль за дотриманням законів України:

 – у сферi безпечностi харчових продуктiв та ветеринарної медицини;

– у сферi державного нагляду за дотриманням санiтарного законодавства.

Управлiння пiд час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з Жмеринською районною військовою адміністрацією та органами місцевого самоврядування, а також підприємствами, установами, органiзацiями на території вiдповiдних територіальних громад.

Залишити відповідь