Прощання з Героєм !

Прощання з Героєм !

Страшні звістки одна за одною надходять у Жмеринську міську територіальну громаду. Знову непоправна втрата: на війні загинув жмеринчанин Андрій Голуб.

Щоб боронити рідну землю, вигнати окупантів з України та відстояти право кожного українця жити у вільній та суверенній державі Андрій Голуб у перші тижні широкомасштабної війни взяв до рук зброю та щодня плече-в-плече з побратимами 80-ї окремої десантно-штурмової бригади наближав Перемогу.

Жмеринчанин мріяв, щоб в Україні якнайшвидше запанував мир, а українці повернулись до життя без страшних втрат, сирен, повітряних тривог, звуків розірваних снарядів, свисту ракет та моторошних руйнувань.

Наш земляк вірно служив українському народу. За Україну, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця він віддав найдорожче – життя.

Загинув мужній воїн-оборонець 26 грудня поблизу населеного пункту Торське на Донеччині. Серце нашого земляка Андрія Голуба зупинилось на 39 році життя.

🥀🥀 Сьогодні, 29 грудня, орієнтовно о 17:00 – 18:00 годині Жмеринська міська територіальна громада «живим коридором» зустрічатиме загиблого Героя. Маршрут прямування: мікрорайон «ТЕЦ» – вул. Магістральна – вул. Птахіна – вул. Свободи – вул. Б. Хмельницького (біля водоканалу) – провул. Абрикосовий, 7.

🙏🙏 Прощання з Героєм відбудеться завтра, 30 грудня.

Для вшанування пам’яті загиблого під час відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України солдата військової частини А0284 Голуба Андрія Вікторовича 30 грудня оголошено у Жмеринській міській територіальній громаді Днем жалоби.

https://www.facebook.com/mvk.zhmr/posts/pfbid02b33d7dyHG8fqYtn3u5ZHR7j4PTJopKjsypcUWyM1VwDkYpfsBL2ZkKGpWBgwUyG1l

Зустріньмо ж та проведімо востаннє нашого Героя гідно, з пошаною і вдячністю, за мужність і патріотизм, за наш захист, живим коридором слави.

Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати. В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки рідним, друзям і побратимам загиблого Героя.

Герої не вмирають, а навічно вписують своє ім’я в історію боротьби українського народу.

🇺🇦 Вічна пам’ять та шана Герою! 🇺🇦

🇺🇦 Вічна слава Герою! 🇺🇦

Залишити відповідь