Єднаймо серця та Україну

Єднаймо серця та Україну

Пластуни принесли Вифлеємський вогонь Миру до Жмеринської РВА

Зустрічати та передавати Вифлеємський вогонь напередодні Різдвяних свят для пластунів – це багаторічна традиція. Зараз він є символом миру, який єднає. Це можливість умовно об’єднати сотні тисяч родин, які вимушено опинилися у різних куточках світу.

Пластуни завітали до районної військової адміністрації аби передати життєдайний вогонь. Традиційно передачу вогню вони розпочали зі скаутської пісні про Вифлеємський вогонь миру. Також розповіли, що цьогоріч основна місія Вифлеємського вогника – подарувати тепло тим, хто не може бути на Різдво вдома, оскільки він несе любов та затишок.

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Цимбал Інна подякувала дітям за таку чудову і відповідальну місію, адже вони діляться теплом та добром із тими, хто сьогодні дійсно цього потребує, єднають вогником родини, які через війну полишили свої домівки та зустрічають новорічні свята нарізно.

«Цим вогником ви єднаєте серця, Україну та усіх добрих людей світу. Бажаю вам аби ви і надалі запалювали і множили це добро, яке несете. Нехай у кожного з вас буде щасливе дитинство, добробут в родині та злагода», – побажала Інна Володимирівна.

#Жмеринська_РВА

Залишити відповідь