Кирило Тимошенко обговорив з Георгом Мільбрадтом роль місцевих громад в обороні та відбудові України

Кирило Тимошенко обговорив з Георгом Мільбрадтом роль місцевих громад в обороні та відбудові України

Заступник керівника Офісу Президента наголосив, що при підготовці та реалізації Плану відбудови України та Fаst Recovery Plan врахована думка місцевої влади.

За його словами, післявоєнна відбудова – це шанс для модернізації застарілої, ще радянської інфраструктури, оновлення житлового фонду та створення зручніших і комфортніших умов для життя.

Кирило Тимошенко розповів про роботу над Планом відбудови України, який було презентовано у швейцарському Лугано, а також про Fаst Recovery Plan, який передбачає відновлення важливої для людей інфраструктури ще до завершення війни.

Як наголосив заступник керівника Офісу Глави держави, якомога швидшої відбудови потребують громади на нещодавно деокупованих територіях у Харківській, Миколаївській та Херсонській областях, а також на Сумщині, Чернігівщині та Київщині, які були звільнені від російських загарбників раніше.

Кирило Тимошенко також розповів про перебіг відновлення енергетичної системи України, пошкодженої після масованих ракетних атак з боку Росії.

«Певні кошти виділяються із центрального бюджету, деяке фінансування йде з обласних бюджетів і бюджетів міст, щоб відремонтувати енергетичне обладнання чи закупити генератори. Тому в Україні  є електроенергія попри масовані ракетні атаки РФ», – зазначив він.

Водночас, за словами заступника керівника Офісу Президента, для відновлення потужностей енергетичної системи Україні вкрай потрібна допомога партнерів, зокрема в постачанні трансформаторів та іншого енергетичного обладнання.

Залишити відповідь