Попри усі виклики освітня галузь Вінниччини продовжує розвиватися і має гарні перспективи, – Сергій Борзов під час візиту Міністра освіти і науки України

Попри усі виклики освітня галузь Вінниччини продовжує розвиватися і має гарні перспективи, – Сергій Борзов під час візиту Міністра освіти і науки України

Начальник ОВА Сергій Борзов та Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет відвідали університети Вінниччини.

Вони ознайомилися з матеріально-технічною базою вузів, поспілкувалися з педагогами та студентами.

“Нам є чим пишатися, адже події сьогодення довели, що освітяни виховали націю нескорених. – підкреслив Сергій Шкарлет. – Усі ті, хто зараз боронить Україну, навчалися у школі, профтехучилищі або університеті. Тож від багатьох учителів залежало те, наскільки вдалося розвинути духовні цінності, які ми маємо зараз. Ми сильна, освічена та нескорена нація. Ми вистоїмо”.

За його словами, від початку повномасштабного вторгнення ворогом пошкоджено більше 2800 навчальних закладів, 342 – зруйновані повністю.

Урядовець висловив переконання, що попри усі виклики сьогодення, українська молодь матиме гарні перспективи, у тому числі й завдяки вчителям, які віддані своїй справі.

Також під час зустрічей йшлося про ключові завдання, адже

на сьогодні важливо зберегти освітній процес та створити усі безпекові умови у закладах освіти.

Як зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов: “У 2022 році до Вінниччини переїхали 8 закладів вищої освіти. Лише з Харкова – два національних університети”.

За його словами, зі 183 тисяч вимушених переселенців, майже 60 тисяч – це діти.

Очільник області також подякував усім освітянам, адже вони продовжують працювати в непростих умовах.

Він також підкреслив, що попри усі виклики освітня галузь Вінниччини продовжує розвиватися і має гарні перспективи.

Залишити відповідь