Пункти обігріву на залізничному вокзалі ст. Жмеринка

Пункти обігріву на залізничному вокзалі ст. Жмеринка

У пунктах обігріву на залізничному вокзалі ст. Жмеринка у разі вкрай критичної ситуації жителі зможуть зможуть знайти потрібну підтримку: тепло, гарячі напої, першу допомогу – це під час зустрічі на місці підтвердили керівник Жмеринської дирекції АТ «Укрзалізниця» Віктор Чуйко та начальник вокзалу станції «Жмеринка» Ірина Кисельова..

🤝Вони поінформували, що робится усе можливе, щоб вказані місця додатково наповнити речами першої необхідності, а також для довготривалого перебування – усіма засобами щоденних потреб.

Начальник Жмеринського РВП ГУНП у Вінницькій області Анатолій Присяжнюк поінформував, що на залізничному вокзалі круглодобово патрулюють наряди поліції, проводяться превентивні заходи уникнення скоєння порушень, злочинів.

Метою зустрічі, яка відбулася безпосередньо на станції «Жмеринка» було виконання доручення Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА щодо забезпечення громадян відповідним комплексом послуг у разі відсутності тепла і світла.

У вказаному контексті додатково Ірина Володимирівна – начальник вокзалу, ознайомила із тими додатковими можливостями, які надає станція «Жмеринка» пасажирам та усім, хто цього потребує.

Результатом зустрічі керівництва районної військової адміністрації та залізничних структур є відкриття пунктів обігріву на станції “Жмеринка”.

Обговорено та погоджено необхідний перелік послуг, які організує керівництво вокзалу та якими можуть скористатися пасажири та жителі м. Жмеринка.

#Жмеринська_РВА

Жмеринська районна військова адміністрація

#Євгеній_Корнійчук

#Яковець_Наталя

Залишити відповідь