На Вінниччині 16 листопада введено графіки погодинного та аварійного відключення світла

На Вінниччині 16 листопада введено графіки погодинного та аварійного відключення світла

! ШАНОВНІ ВІННИЧАНИ !

Вінницяобленерго повідомляє: «О 02 год. 00 хв. від РДЦ Південно-Західного Регіону НЕК «Укренерго» отримано розпорядження про введення по АТ «ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО» обмежень згідно графіка погодинного відключення електроенергії (ГПВ)».

Час відключень – з 03 год. 00 хв. 16.11.22 року до 24 год.00 хв. (включно) 16.11.22 в обсязі 152,5 МВт.

Згідно розпорядження о 06 год. 50 хв. 16.11.22 року структурним одиницям АТ «Вінницяобленерго» належить виконати також графік аварійних відключень (ГАВ) 1-2 черги в обсязі 10870 кВт.

«О 07 год. 00 хв. завдання виконано в повному обсязі», – йдеться у повідомленні.

Вся інформація про відключення електроенергії розміщена на офіційному сайті АТ«ВІННИЦЯОБЛЕНЕРГО», а саме на сторінці аварійні вимкнення – https://voe.com.ua/disconnection/emergency.

Про причини відключень та орієнтовний час ввімкнення можна дізнатися також – в особистому кабінеті споживача https://voe.com.ua/osobystyy-kabinet та у чат-ботах – VIBER http://vb.voe.com.ua і TELEGRAM http://t.me/pat_voe_bot.

Незабаром дізнатися про графік запланованих погодинних відключень (ГПВ), для вибраної адреси можна буде за посиланням – https://voe.com.ua/disconnection/detailed (механізм працює в тестовому режимі).

Залишити відповідь