Ефективна взаємодія влади і служби ДСНС – запорука захисту життя та здоров’я рятувальників і населення, – Сергій Борзов

Ефективна взаємодія влади і служби ДСНС – запорука захисту життя та здоров’я рятувальників і населення, – Сергій Борзов

Днями у Вінниці відбулася виїзна нарада керівників Головних управлінь та підрозділів центрального підпорядкування, закладів освіти системи ДСНС, у ході якої було проаналізовано роботу Служби порятунку в умовах збройної агресії з боку російської федерації.

Також з огляду на початок опалювального сезону присутні обговорили питання готовності сил і засобів до реагування на сезонні виклики.

Начальник ОВА Сергій Борзов зауважив, що з настанням морозів ще більше навантаження не лише на енергосистему, а й на роботу працівників ДСНС. Готуватися варто до всіх можливих сценаріїв.

Разом з тим, у ході наради були розглянуті питання розвитку руху добровільних пожежних в Україні, цифрового розвитку в системі ДСНС, перспективи та шляхи реалізації концепції формування міжрегіональних спеціалізованих зведених загонів ДСНС тощо.

«Як начальник обласної військової адміністрації, розумію важливість нашої взаємодії. Ми постійно нарощуємо сили для надання допомоги вінницьким рятувальникам, адже від цього залежить ваше життя і життя цивільних. Хоч ми вже адаптувались до воєнного стану, але наше завдання – й надалі ламати плани ворога і захищати Україну. Не маємо права розслаблятися. Нам треба пройти цей шлях до Перемоги», – зазначив очільник області.

Залишити відповідь