Шановні працівники соціальної сфери Жмеринщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!
Ви обрали справою свого життя нелегку, але таку важливу: підтримувати людей, що опинились у нелегких життєвих обставинах. Допомагаючи й підтримуючи, Ви даєте людям надію на краще, змінюєте їхні погляди та повертаєте довіру до світу.

З початком повномасштабного вторгнення перед Вами постали нові виклики, війна додала багато додаткових зобов’язань. Ви робите все можливе і стараєтесь вирішити найгостріші та найболючіші проблеми громадян, даючи надію на краще життя, пропускаючи через себе чужий біль і чужі проблеми. Людяність, милосердя і доброта – це про Вас, шановні працівники соціальної сфери.
Висловлюю слова вдячності за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя, високі професійні здібності. Бажаю Вам здоров’я, невичерпної енергії, миру, і нехай добро, зроблене вами, повернеться до вас сторицею, додає віри та впевненості у завтрашньому дні.
З повагою,
Начальник Жмеринської районної