Пам’ятаємо! Підтримуємо!

Пам’ятаємо! Підтримуємо!

Сьогодні Україна ціною життя та здоров’я своїх найкращих синів та дочок виборює право на свою незалежність, на власну думку і на мирне життя. Наш святий обовязок – не залишатися осторонь, допомагати і підтримують сім’ї загиблих Героїв.

За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова (Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА), начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал (Цимбал Інна) спільно із заступником Євгенієм Корнійчуком (Євгеній Корнійчук), головним спеціалістом відділу з оборонної роботи Антоніною Гриб продовжили заплановані зустрічі із родинами загиблих Героїв.

Завітали до родин полеглих Захисників Романця Валерія Карімовича із Кам’яногірки та Гладуна Миколи Миколайовича із Мовчанів.

Зустрілися із донькою Валерія Карімовича -Тетяною та маленьким онуком Олександром. Із болем у душі згадуює Тетяна свого батька, який був надійною опорою у сім’ї. Коли розпочалась війна, взяв до рук зброю, аби захищати Україну, її незалежність.

Загинув Валерій Карімович у результаті ракетного обстрілу 13 березня на 54-му році життя. .

Із перших днів після повномасштабного вторгнення пішов мужньо боронити незалежність та суверенітет нашої країни від російського окупанта, захищаючи нашу столицю м. Київ. Гладун Микола Миколайович.

Із гордістю та щемом у серці розповідали про свого сина та брата мати загиблого Героя та сестра Надія.

Інна Володимирівна поспілкувалася із родинами загиблих Героїв, заручилася підтримкою та допомогою, кожне проблемне питання буде почуте та вирішене.

Родинам також вручили пакунки із продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

#Вінницька_обласна_військова_адміністрація

#Жмеринська_районна_військова_адміністрація

#Корнійчук_Євгеній

#Гриб_Антоніна

Залишити відповідь