На Вінниччині відбудеться Форум цифрових громад в рамках українського тижня регіональної цифрової трансформації Digital Regions Week

Міністерство цифрової трансформації України, Вінницька ОВА та ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» 7 листопада розпочинають регіональний Форум цифрових громад, який сприятиме впровадженню цифрових рішень та інновацій для покращення взаємодії влади та громадян на регіональному та місцевому рівнях у Вінницькій області.

Проведення Форуму передбачено в межах Проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад», який реалізується за програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.

В програмі Форуму:

-презентація «Дія.Цифрова громада» та Індекс цифровізації громад;

-результати та плани цифровізації Вінницького регіону;

-сучасні послуги в умовах воєнного часу: кращі практики;

-інструменти електронної демократії та урядування: актуальність, виклики та реалізація;

-інформатизація громад в умовах воєнного часу: від планування до розробки.

Серед запрошених гостей та спікерів Форуму представники Міністерства цифрової трансформації України, Вінницької ОВА, Вінницької міської ради, Фонду Східна Європа (EGAP), територіальних громад Вінницької області, а також меценат і благодійник,засновник фірми STELA Laxhuber GmbH Томас Лахуберлез (Німеччина).

Форум проходитиме за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна 34, ресторан «MontBlanc».

Початок заходу 7 листопада 2022 року о 10:00, реєстрація учасників розпочнеться о 9:30 (вхід за наявності документів, що посвідчують особу).

Контактна особа: Олена Поліщук (тел. +38(097)722-88-54, digital.vin.region@gmail.com).

Аредитація ЗМІ  до 04 листопада 2022 за тел. +38(097)722-88-54 або на електронну адресу: digital.vin.region@gmail.com

Залишити відповідь