Відбулась робоча нарада

Відбулась робоча нарада

Сьогодні, 28 жовтня, у Жмеринській районній військовій адміністрації відбулася робоча нарада із розробки спільних заходів щодо недопущення ускладнення ситуації у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій із відсутністю електро-, тепло-, газо- та водопостачання.

За дорученням Начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни Цимбал (Цимбал Інна), нарада проходила під головуванням заступника начальника Жмеринської РВА Євгенія Корнійчука, за участі керівників структурних підрозділів військової адміністрації, відповідних служб оперативного реагування на виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення внаслідок збройної агресії російської федерації, представників компаній – надавачів житлово-комунальних послуг, очільників територіальних громад, представників ДСНС та силових структур Жмеринського району.

Відкриваючи засідання, Євгеній Корнійчук наголосив, що в умовах військової агресії з боку російської федерації та безупинних ракетних обстрілів територій України наявна потреба розробки спільних заходів у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у Жмеринському районі. Також принагідно подякував усім службам, які тримають свій фронт, внутрішній, і попри всі труднощі і виклики військового часу, не збираються відступати.

У своїх виступах представники рятувальних служб та силових структур окреслили коло завдань щодо дій під час надзвичайної ситуації, акцентували увагу на облаштуванні пунктів обігріву та виїзних кухонь.

У свою чергу представники територіальних громад доповіли про ситуацію у громадах та прозвітували про стан підготовки у разі виникнення надзвичайних ситуацій в частині відсутністі електро-, тепло-, газо- та водопостачання.

Залишити відповідь