У Чернівецькій територіальній громаді проведено зустрічі з родинами Захисників та Захисниць

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова у громадах області тривають зустрічі місцевих керівників з родинами військовослужбовців.

Днями одна із таких зустрічей відбулась у Чернівецькій територіальній громаді. Керівники району поспілкувалися з 383 родинами військових в с. Березівка, с. Чернівці та с. Борівка.

На зустрічі були присутні: народний депутат України Ірина Борзова, депутат обласної ради Тетяна Каменщук, начальник Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрій Яцук, його заступники Світлана Антонюк та Володимир Рубанський.

У рамках посилення соціальної підтримки, одним із ключових пріоритетів залишається допомога родинам військовослужбовців.

Зокрема, родинам Захисників та Захисниць розповіли про єдину систему соціального та правового захисту сімей, алгоритм реалізації права на охорону здоров’я та медичну допомогу на законодавчому рівні.

Наприкінці зустрічі сім’ям військовослужбовців було передано продуктові набори від Вінницької обласної військової адміністрації.

«Ми повинні допомагати та дякувати кожній родині  за мужніх та відважних синів та доньок, які гідно боронять українські землі від російського агресора, наближаючи нашу перемогу», – резюмував Юрій Яцук.

Дякуємо тим, хто боронить нашу Україну!

Разом до перемоги! Слава Україні!

Залишити відповідь