У Могилів-Подільській громаді провели зустріч з родинами захисників та захисниць

За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, на Вінниччині тривають зустрічі керівництва районів з родинами захисників та захисниць з метою з’ясування їхніх першочергових потреб та вирішення проблемних питань.

Днями така зустріч відбулася у Могилів-Подільській громаді.

З родинами військовослужбовців поспілкувалися народний депутат України Ірина Борзова, начальник Могилів-Подільської РВА Юрій Яцук та його заступники.

Рідні військових поділилися своїми переживаннями, потребами та питаннями, які потребують термінового вирішення.

“Жодна сім’я не має залишитися без підтримки!  – підкреслив начальник Могилів-Подільської РВА Юрій Яцук. – Наш опір та оптимізм, справедливість та відважність, а ще підтримка кожного українця та європейця неодмінно допоможуть нам встояти та побороти ворога! Головне, що всі ми рухаємося в напрямку перемоги! Важливо, що ми єдині і, що ми разом! Слава Україні! Слава її мужнім Воїнам!»

Під час зустрічі родинам військовослужбовців було надано гуманітарну допомогу від Вінницької обласної військової адміністрації.

На передовій наші Герої роблять все можливе, щоб перемога настала якнайшвидше, а наш моральний обов’язок – підтримка та надання усієї необхідної допомоги сім’ям захисників та захисниць.

Залишити відповідь