Клінічний центр інфекційних хвороб продовжує розвиватися в умовах війни

Клінічний центр інфекційних хвороб продовжує розвиватися в умовах війни

Центр створили у лютому 2021 року. За цей час у закладі оновили ліжковий фонд, дооснастили обладнанням, а незабаром розпочне працювати сучасне діагностичне відділення, в якому уже встановили КТ та рентген, наразі їх налаштовують.

Відзначимо, що у Клінічному центрі інфекційних хвороб можна зробити низку обстежень на сучасному обладнанні:

✔загальні дослідження;

✔біохімічні;

✔імунологічні (COVID-19, гепатити, сифіліс, ВІЛ та інші);

✔молекулярно-генетичні (ПЛР).

“У нас є вісім пакетів, заключених з НСЗУ, за якими ми надаємо послуги. Ми займаємося не тільки лікування пацієнтів з коронавірусною інфекцією, також надаємо стаціонарну та амбулаторну допомогу нашим пацієнтам. З хворими працюють вузькі спеціалісти – кардіолог, гінеколог та інші. Є дитяча та реабілітаційна кімнати. І ми готові продовжувати розвиватися та працювати”, – зазначив директор Клінічного Центру інфекційних хвороб Ігор Матковський.

Також у закладі готові надавати допомогу, у разі потреби, потерпілим внаслідок ядерної чи хімічної атаки. Уже відпрацьований чіткий алгоритм дії.

“Ми бачимо як рашисти атакують наші міста й обстрілюють стратегічно важливі об’єкти. Наші медики мають бути готові надавати допомогу при ядерній та хімічній атаці. Ще весною були проведені навчання, відпрацьовані алгоритми дій і визначені заклади, де прийматимуть таких пацієнтів. Ми дуже сподіваємося, що ці навички нам не стануть в нагоді”, – додала директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна.

☑Клінічний центр інфекційних хвороб працює: Пн-Пт. з 8:00 до 17:00. Сб. з 9:00 до 15:00.

Тел. (0432) 56-64-05, 56-64-06.

Залишити відповідь