Честь і довіра вам від народу! – Сергій Борзов привітав поліцейських Вінниччини із Днем захисників і захисниць України

14 жовтня ми відзначаємо одразу  три свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та День захисників і захисниць України.

З нагоди свята, Начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов та Голова Обласної Ради Вячеслав Соколовий взяли участь у зібранні,  приуроченому Дню захисників та захисниць України.

Начальник Головного управління Національної поліції у Вінницькій області полковник поліції Іван Іщенко, який відкрив захід, оголосив хвилину мовчання за загиблими Героями. Керівник ГУНП у Вінницькій області підкреслив, що з 24 лютого вся Україна відстоює свободу кожного свого громадянина.

«Наші поліцейські зараз захищають суверенітет держави та непорушність її кордонів, допомагають ЗСУ витісняти рашистів із нашої землі. Війна – це втрати. Вона забрала вже 10 життів поліцейських з Вінниччини, які, виконуючи свій обов’язок, загинули за Україну. Ми збережемо їх світлу пам’ять, не  перестаючи дякувати тим, хто зараз зі зброєю в руках боронить нашу землю від ворога»!

Згідно з Наказом Національної поліції України, особовому складу підрозділу було вручено Подяки, нагрудні знаки «Відзнака», цінні подарунки та присвоєно чергові спеціальні звання.

Вітаючи зі святом поліцейських Вінниччини: слідчих, дільничних офіцерів, інспекторів та оперуповноважених сектору кримінальної поліції, керівників і особовий склад батальйону патрульної служби особливого призначення «Вiнниця», Сергій Борзов підкреслив: «Люди вірять поліцейським, довіряють вам свої життя і порядок в містах і селах. Така сьогодні ситуація, що відповідальність за стан правопорядку  в області несе  саме поліція, хоч маємо і ЗСУ, і сили оборони на своїй території, і сили протиповітряної оборони. Честь і довіра вам від народу! Завжди повертайтесь живими до своїх сімей»!

Вячеслав Соколовий додав: «Ви сміливі, патріотичні, вмотивовані, тож завдяки і вам Україна вистояла і перемагає»!

Сергій Борзов та Вячеслав Соколовий в урочистій обстановці вручили Почесні грамоти обласної військової адміністрації та обласної Ради як вдячність та визнання мужності й відваги поліцейських у справі служіння нашій Вітчизні.

Варто зауважити, що День захисників та захисниць України, віддаючи шану героям минулих часів, висвітлює, в першу чергу, подвиги сьогодення. Саме зараз ми усвідомлюємо справжню ціну волі та незламності, а разом із цим безмежну вдячність нашим захисникам та захисницям.

Залишити відповідь