Медичні заклади Вінниччини матимуть змогу подати заявки на отримання допомоги від United24

Директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна та її заступник з економічних питань Сергій Лавренюк взяли участь в нараді щодо відновлення і модернізації медичних закладів, які пошкоджені внаслідок бойових дій. 

Під час наради Заступник міністра охорони здоров’я України Богдан Боруховський зауважив, що нещодавно були внесені відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів – кошти, які збираються фандрейзинговою платформою United24, можна використовувати на оснащення, відбудову та модернізацію закладів охорони здоров’я.

Також учасникам наради пояснили алгоритм подачі заявок.

За словами заступником міністра охорони здоров’я Богдана Боруховського, пропозиції на отримання коштів від United24 можуть подавати обласні військові адміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських та районних і містах рад, а також державні та комунальні заклади охорони здоров’я.  Усі заявки розглядатиме відповідна комісія при МОЗ України.

«У Вінницькій області є медичні заклади, які зможуть подати заявки на отримання допомоги від United24. Ми спільно опрацюємо це питання і надамо відповідні пропозиції до обласної військової адміністрації», – зауважила директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Ольга Задорожна.

Leave a Reply