Боролись! Боремось! Поборемо!»

Боролись! Боремось! Поборемо!»

Шановні Захисники та Захисниці! Дорогі батьки та рідні Героїв! Шановні земляки! Українці!

14 жовтня, у день християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці – берегині нашого народу, покровительки війська і козаків, ми відзначаємо День Захисника та Захисниці України, День українського козацтва та 80 річницю створення УПА.

Це свято, яке уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії. Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові проти російської навали на полі бою. Героїчні подвиги наших Захисників та Захисниць назавжди залишаться у народній пам’яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додадуть сил та наснаги йти вперед та перемагати! І ми переможемо – обов’язково!

Сьогодні ми схиляємо голови в пам’ять про тих, хто загинув, віддавши своє життя, щоб Українська держава відбулася, щоб Українська держава жила; і перед нашою заступницею Божою Матір’ю, перед душами Воїнів світла Жмеринщини, присягаємо, що не зрадимо цінностей, заради яких ВОНИ загинули. І своїми щоденними справами доведемо, що Україна заслуговує на щасливе мирне життя!

Шановні наші Захисники та Захисниці! Прийміть вітання з нагоди свята і щирі слова вдячності за вірне служіння Україні та її народу! Ваш патріотизм і мужність дають нам впевненість у завтрашньому дні та незламну віру у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

Слава Україні! Слава нашим Захисникам та Захисницям!

З повагою і глибокою вдячністю,

начальник Жмеринської районної

військової адміністрації,

депутат Вінницької обласної ради Цимбал Інна

Залишити відповідь