Боролись! Боремось! Поборемо!

Боролись! Боремось! Поборемо!

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У день великого християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці ми вшановуємо захисників рідної землі, оборонців та визволителів батьківщини на всіх етапах її історії, героїчні подвиги яких назавжди залишаться в народній пам’яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

За доручення начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інни Цимбал Цимбал Інна з нагоди відзначення Дня Захисників та Захисниць України, заступник начальника Жмеринської РВА Євгеній Корнійчук спільно із керівником апарату Вірою Гуменюк, начальником відділу оборонної роботи Наталією Яковець, завідувачем сектору містобудування та просторового розвитку Олегом Школярем схилили в пошані голови перед пам’яттю синів та дочок України, які загинули у несправедливій війні.

Вічна та світла пам’ять тим, хто не повернувся з полів війни. Вічний спочинок усім цивільним, хто постраждав унаслідок бойових дій. Сьогодні молитвою, добрим словом, згадаймо Героїв, які боролися і віддали життя за долю України і наше майбутнє.

За кожен свій прожитий день ми дякуємо українським Захисникам та Захисницям, які продовжують боронити рідну землю від російської агресії, не жалкуючи свого життя. Для нас ви всі – Герої!

Героям слава!

Leave a Reply