Благодійний фонд допомоги людям, які пережили сексуальне насилля під час війни

Під час повномасштабного вторгнення неможливо зафіксувати кількість випадків сексуального насильства з боку окупантів. Сексуальне насилля під час війни не має строку давності. Незалежно від того, коли людина заявить про злочин – винного можна буде притягнути  до відповідальності.

         Команда благодійного фонду “Сильні” надає допомогу людям, що зазнали сексуального насилля під час війни:

– благодійний фонд оплачує потерпілим від зґвалтувань медичні послуги, необхідні для лікування травматизації;

–  психологи консультують і надають безоплатні психотерапевтичні послуги, в спеціалістів є досвід роботи з сексуальним насильством саме у воєнний час;

–  юристи надають консультації та документують факти зґвалтувань як воєнних злочинів задля використання свідчень у Європейському суді з прав людини, а також допомагають зі зверненням у поліцію.

         Доброчинці оплачують медичні  та психотерапевтичні послуги. Юристи надають консультації та допомагають задокументувати факти зґвалтувань як воєнних злочинів, задля використання свідчень у міжнародному суді з прав людини.          Звернутися за допомогою та дізнатися більше про роботу фонду можна за посиланням – sylni.org або вайбер, телеграм +380932173561. Після звернення з людиною зв’яжеться консультант, щоб детальніше обговорити вид допомоги, який потрібно надати.

Leave a Reply