Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА відкрив 59 поліцейську станцію у Вінницькій області

Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА відкрив 59 поліцейську станцію у Вінницькій області

Сьогодні, 06 жовтня, у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади» відкрито поліцейську станцію у Рівській громаді.

В офіційному відкритті взяли участь Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов, начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко, заступники начальника Жмеринської військової адміністрації Євгеній Корнійчук та Євгеній Дубовий, представники місцевого самоврядування, виконавчої влади, жителі села.

«Відкриття чергової поліцейської станції – це запорука відкритості та доступності поліцейських послуг для кожного жителя громади, адже поліцейський, який обслуговує дану територію, добре знає її мешканців, розуміє їх потреби і вчасно приходить туди, де потребують його допомоги професійними діями, рішеннями, доброю порадою чи підтримкою. Тож створення такої станції полегшить людям доступ до поліцейських послуг, а також сприятиме покращенню безпекової ситуації на території громади», – у своєму виступі зазначив Сергій Сергійович.

Богдан Рубанський – поліцейський офіцер громади, який обслуговуватиме дану станцію. Він місцевий Герой – на власних руках виніс із пожежі жінку похилого віку, за що був відзначений почесною відзнакою МВС Украіни «вогнепальна зброя». 32 – річний офіцер 24/7 надаватиме допомогу мешканцям ввірених йому територій.

Комфортний для праці та відпочинку поліцейських офіс розташований неподалік справжнього райського куточку, де є все для приємного відпочинку, цікавого дозвілля, та найголовніше – зміцнення здоров’я завдяки унікальним властивостям натуральних продуктів бджільництва. Сюда принагідно завітав очільник області та зазначив, що тут панує доброзичлива, дружня атмосфера, яка налаштовує на відпочинок, приємні емоції та позитивні думки.

#Вінницька_обласна_військова_адміністрація

#Жмеринська_районна_військова_адміністрація

#Євгеній_Корнійчук

Євгеній Дубовий. Заступник голови Жмеринської РДА.

Залишити відповідь