До Міжнародного Дня музики на сцені обласної філармонії відбувся спільний виступ оркестрів із Вінниці та Маріуполя

Цими вихідними на Вінниччині відбулася знакова подія : вперше на одній сцені виступили два високопрофесійні інструментальні колективи, які виплекали два сильні духом міста – Вінниця та Маріуполь.

За підтримки Вінницької військової адміністрації, до Міжнародного Дня музики та відкриття 86 сезону Вінницької філармонії ім. М. Д. Леонтовича, симфонічний оркестр Вінницької обласної філармонії та камерний оркестр «Ренесанс» Маріупольської філармонії зійшлись разом на одній сцені.

На відкритті 86 сезону та знаковому концерті були присутні Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна та начальник управління культури та креативних індустрій ОВА Ольга Дернова.

«Мистецтво об’єднує всіх, а в наш нелегкий час – піднімає моральний дух наших військових та мирних жителів,- зазначила у вітальному слові Наталя Заболотна. – Українці навчилися використовувати потужну діючу силу мистецтва в найрізноманітніших цілях, в години щастя та тривоги, в час миру та час військових дій».

Колектив філармонії приймав вітання з відкриттям нового концертного сезону з побажаннями миру та Перемоги, заради подальшого розквіту мистецтва в Україні.

Залишити відповідь