Пам’ятаємо! Підтримуємо!

Пам’ятаємо! Підтримуємо!

Святий обов’язок кожного українця – не залишити наодинці родин Захисників з їх величезним горем та полегшити біль важкої втрати.

За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова (Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА), начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал (Цимбал Інна) спільно із заступником Євгенієм Корнійчуком (Євгеній Корнійчук ), начальником відділу оборонної роботи Наталією Яковець (Наталія Яковець) продовжили заплановані зустрічі із родинами загиблих Героїв, що проживають у межах Северинівської ТГ.

Завітали до родин Войтовича Олега Петровича та Годомського Сергія Петровича.

Із сумом згадує дружина Ірина свого коханого чоловіка Олега, який був її підтримкою у всьому, був гарним господарем, чуйним батьком. Але війна обірвала життя Героя. Веселий, життєрадісний та щирий – таким ми його запам’ятаємо назавжди.

У віці 38 років загинув захисник Годомський Сергій Петрович- люблячий син, брат, чоловік та батько, вірний товариш…. Із перших днів війни був призваний на військову службу в ЗСУ , обороняв південні території Батьківщини. Унаслідок артилерійського ворожого обстрілу загинув від численних поранень. З пекучим болем у серці та зі сльозами на очах згорьовані батьки згадують свого сина, який став Героєм.

#Вінницька_ОВА

#Жмеринська_РВА

Залишити відповідь