У Липовецькій територіальній громаді проведено зустрічі з родинами Захисників та Захисниць України

За ініціативи Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова на Вінниччині триває проведення зустрічей з представниками родин, члени яких призвані до лав Збройних Сил України та зі зброєю у руках боронять рідну землю від російського агресора. 

Народний депутат України Ірина Борзова разом із начальником Вінницької районної військової адміністрації Віталієм Урдзіком та його заступниками Юлією Олійник і Тетяною Каменщук поспілкувалися із родинами Захисників та Захисниць.

Обговорили актуальні питання, які турбують членів родин: відновлення особистих документів, які залишилися на непідконтрольній території або згоріли, у зв’язку з ракетними обстрілами, чи буде ротація для військовослужбовців, забезпечення військовою амуніцією та медичне обслуговування. Питання взято на опрацювання. За словами представників родин, наразі інші питання вирішують самостійно.

“Мені важливо бути з людьми пліч-о-пліч. Спілкуватись, чути, допомагати. Єдине, я інколи хвилююсь, що не впораюсь. Адже маю велику відповідальність перед людьми. У найважчі часи я повинна бути поруч”, – зазначила під час зустрічі Ірина Борзова.

Начальник Вінницької РВА Віталій Урдзік підкреслив: “Жодна сім’я не має залишитися без підтримки! Ми особисто зустрічаємося з родинами для з’ясування їхніх першочергових потреб задля оперативного їх вирішення. Родини військових – це ті жителі Вінницького району, які мають відчувати увагу з боку органів державної влади, місцевого самоврядування та односельчан”.

Робочі зустрічі проведено з жителями м.Липовець, с.Щаслива, с.Росоша, с.Зозів, с.Попівка, с.Лукашова. Родинам військовослужбовців було надано гуманітарну допомогу від штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Загалом, це понад 600 сімей, які прийшли на зустріч з органами влади. Відкрите спілкування та підтримка додають віри в Перемогу наших захисників та захисниць на передовій.

Вірте в ЗСУ! 

Разом переможемо! 

Слава Україні!

Leave a Reply