Дошкільна освіта – важливий етап для цілісного розвитку дитини – Наталя Заболотна

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна  разом з народним депутатом України Іриною Борзовою та  заступником директора Департаменту гуманітарної політики ОВА Володимиром Буняком 15 вересня взяла участь у зустрічі з науковцями, народними депутатами, представниками Міністерства освіти і науки, фахівцями освітньої галузі в областях з питань дошкілля в Україні.

Під час зустрічі  у м. Києві обговорили зміни до законодавства, стан дошкільної освіти, ранній розвиток дитини та роботу в регіонах за системою «Нова українська школа».

Дошкільна освіта є  важливим етапом для цілісного розвитку дитини. «Mr.Leader» –  Інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку.

Це бренд, який пробуджує лідерські якості в дітях з 2 до 12 років. Mr.Leader випускає продукцію, що розвиває в дітях такі навички, як креативність, комунікабельність, критичне мислення.

Електронний додаток «Mr.Leader» пропонує батькам цікаві активності для малечі.

«Вік до 3-х років, найважливіший період розвитку дитини, коли вона пізнає все, що її оточує і готова уважно сприймати інформацію. Але наша система дошкільного навчання трішки застаріла. Необхідна модернізація системи дошкільної освіти та додаткові формати у доповнення до традиційних садочків – корпоративні садочки, садочки малих форм і т. д. Наші діти – це майбутнє нашої України!Тому потрібно працювати та створювати сучасні умови для розвитку маленьких українців»,- підкреслила Наталя Заболотна.

Залишити відповідь