Пам’ять про захисників, які живуть у нашій пам’яті та біль родин, яка ніколи не вщухне!!!

Пам’ять про захисників, які живуть у нашій пам’яті та біль родин, яка ніколи не вщухне!!!

Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна ЦИМБАЛ  спільно із заступником Євгенієм КОРНІЙЧУКОМ відвідали сім’ї загиблих  Воїнів.

   Підступні вороги відібрали у дітей люблячого батька та турботливого чоловіка  у Сироти Ольги Василівни. Сирота Микола Васильович воїн та захисник нашої країни, мужній Герой, що загинув 28 серпня 2022 року поблизу н.п. Котляреве Миколаївської області.  Микола Васильович – стрілецький санітар стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону військової частини А 1619, який пліч о пліч з побратимами наближали перемогу та підлий ворог відібрав у них життя. Завітавши до Ольги Василівни, відчули глибоку повагу та любов,високий ступінь духовно-моральних цінностей, що панує у багатодітній родині. Наразі турбота про чотирьох осиротілих діток, продовження спільних починань та досягнення поставлених ще за життя героя цілей, основний життєвий стимул для Ольги Василівни!

      Очильниця району завітала до ще однієї сім’ї загиблого Героя – Войтовича Анатолія Петровича.  Він воював заради Перемоги та не дожив до цього дня, підступний та ненависний ворог відібрав життя воїна-оборонця. На 57–му році життя, 17 липня, захищаючи Миколаїв, головний сержант Анатолій Войтович поліг смертю хоробрих. Доброзичливий, справедливий, люблячий чоловік та турботливий батько – таким був та назавжди залишиться в наших серцях мужній воїн. Він жив та працював на благо людей, на благо громади. Багато років свого життя чоловік присвятив роботі у «Жмеринському лісгоспі». На захист України Анатолій Войтович став ще у 2014 році. Тоді разом з побратимами навіть підбив ворожий танк нової модифікації Т-72. Згодом повернувся до мирного життя, а 24 лютого удвох з молодшим братом Олегом Анатолій знову прийшов до військкомату. У травні – поховали Олега, а через два місяці не стало й Анатолія.

       Інна Володимирівна висловила слова скорботи та підтримки згорьованим родинам.

       Зустріч з обома сім’ями мала на меті ще раз нагадати, що пам’ять про їх синів жива, і вони можуть розраховувати на підтримку керівництва військової адміністрації.

       За дорученням  Сергія Борзова – начальника Вінницької ОВА  сім’ї загиблих Воїнів отримали пакунки з продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Ми пам’ятаємо подвиг кожного та ніколи не забудемо наших героїв, схиляємо голови і розділяємо разом із родинами полеглих біль їхньої втрати!

Залишити відповідь