Одне із найважливіших завдань для органів влади – це підтримка та допомога сім’ям Захисників та Захисниць

За дорученням Начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова відбулися зустрічі з родинами Захисників та Захисниць в Оратівській територіальній громаді.

У селах Чагів, Рожична, Новоживотів, Скоморошки та селищі Оратів з народним депутатом України Іриною Борзовою, начальником Вінницької районної військової адміністрації Віталієм Урдзіком та його заступниками Оленою Футуймас та Тетяною Каменщук обговорили актуальні питання, які турбують наразі.

Родини поділилися своїми переживаннями щодо життя та відновлення здоров’я своїх чоловіків та синів, хвилюють питання заміни пошкодженого військового інвентаря, спецтехніки, чи буде ротація для військовослужбовців, забезпечення військовою амуніцією та належне медичне обслуговування. Окрім цього, було з’ясовано, що матері військових потребують допомоги із заготівлею дров до зимового періоду. Питання взято на опрацювання. За словами представників родин, наразі інші питання вирішують самостійно.

Під час зустрічі Віталій Урдзік підкреслив: “Жодна сім’я не має залишитися без підтримки! Родини військових – це ті жителі Вінницького району, які мають відчувати увагу з боку органів державної влади, місцевого самоврядування та односельчан. Ми особисто зустрічаємося з родинами для з’ясування їхніх першочергових потреб задля оперативного їх вирішення.”

Родинам військовослужбовців було надано продуктові набори від штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Підтримка та допомога сім’ям мобілізованих – одне із важливих завдань для органів влади. Відкрите спілкування та підтримка додають віри в нашу спільну Перемогу.

  •  

Залишити відповідь