Соціальна та правова підтримка родин Захисників та Захисниць – одне із першочергових завдань влади

Соціальна та правова підтримка родин Захисників та Захисниць – одне із першочергових завдань влади

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова у Вінницькому районі провели зустрічі з родинами Захисників та Захисниць.

У Літинській селищній громаді поспілкувалися  з батьками, матерями, бабусями та дружинами наших військових.

Зустріч відбулась за участю Народного депутата України Ірини Борзової, начальника Вінницької РВА Віталія Урдзіка та його заступників – Олени Футуймас і Тетяни Каменщук.

 «Неможливо заперечувати те, що в умовах військової агресії кожен з нас потребує додаткового ресурсу та підтримки, а матері та дружини наших воїнів – мабуть найбільше. Спілкування з родинами Захисників та Захисниць в публічному просторі розширює розуміння складних військових ситуацій, умов та першочергових потреб, з якими щодня зустрічаються військові.  Дружини та матері, як члени сімей військовослужбовців, тримають постійний зв’язок і на передовій в зонах бойових дій, і в більш спокійних місцях. Під час зустрічей розповіла про єдину систему соціального та правового захисту їх сімей та алгоритм реалізації права на охорону здоров’я та медичну допомогу. Жодна сім’я не залишиться поза увагою держави. На законодавчому рівні, нами максимально враховуються соціальні потреби та перерозподіляється державний ресурс для підсилення оборонної галузі, спрямовується значна міжнародна підтримка. Дякую нашим Захисникам та Захисницям, які стримують ворога і оберігають наше життя», – зазначила  під час зустрічі Ірина Борзова.

Загалом, були присутні більше чотирьох сотень жителів Літинської громади.

 Як запевнив начальник Вінницької РВА Віталій Урдзік, усі звернення сімей будуть максимально вирішені вже найближчим часом. Йдеться про медичну допомогу та реабілітації поранених, соціальні пільги, налагодження тісної комунікації з керівництвом Вінницької районної військової адміністрації та ін.

«Таке спілкування з родинами буде систематичним та дає свої результати», – зазначив Віталій Урдзік.

Зустрічі були проведені у с.Селищі, с. Літині, с.Багринівці, с.Дяківці, с. Городище та с.Осолинка. Родинам військовослужбовців було передано продуктові набори від обласного штабу Вінницької обласної державної адміністрації.

Залишити відповідь