Починаємо новий навчальний рік з цифровою освітою, – Мінцифри

1 вересня — початок навчального року. Українські школярі продовжують здобувати освіту попри війну, адже наша нація має йти лише вперед, на відміну від сусіда.

І щоб допомогти нашим школярам опанувати нові сучасні навички, Мінцифри пропонує освітні курси від Дія.Цифрова освіта. Це безоплатні уроки в розважальній формі, які проводять експерти та зірки.

 «Підприємництво для школярів». Про те, як знайти свою бізнес-ідею та перевірити її, як зробити так, щоб про продукт дізналися, знайти клієнтів та фінансування для бізнесу: 

 «Вступ: діджитал-маркетинг для школярів та студентів». Розкажемо про основи та стратегію діджитал-маркетингу, вебсайти, роботу з соцмережами, контекстну рекламу та Google-аналітику: 

«Штучний інтелект для школярів». Пояснимо, що таке штучний інтелект, як і де його використовують та як опанувати професію, пов’язану зі штучним інтелектом:

«Як стати YouTube-блогером». Навчимо шукати ідеї для власних відео, оформлення YouTube-каналу, аналіз конкурентів та монетизації каналу:

«Нові цифрові професії». Відкриємо світ сучасних професій та підкажемо, які навички розвивати, як почати перші кроки в цифрових професіях: 

Україні потрібні щасливі діти та освічені громадяни. Радимо вчителям використовувати наші освітні серіали під час навчання.

Цифровізація+освіта= технологічне майбутнє.

Залишити відповідь