На Вінниччині тривають моніторингові візити до медичних закладів у громадах

Директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна відвідала Крижопільську окружну лікарню інтенсивного лікування та ЦПМСД.

У рамках робочої поїздки було доставлено гуманітарну допомогу з обласного медичного складу. Окрім ліків та витратних матеріалів, для роботи місцевих медиків передали ноутбуки, які Вінниччина отримала як гумвантаж від Міністерства охорони здоров’я України.

У Крижопільській громаді проживає близько 3000 ВПО. Є родини, які поселилися в дитячому психоневрологічному санаторії ім.Д.К.Заболотного. Частина із них уже звернулася по медичну допомогу до місцевого фельдшера, а також до Крижопільської районної лікарні. Відтепер до них щотижня має приїздити сімейний лікар згідно рекомендації Ольги Задорожної.

У Центрі первинної сімейної медицини та лікарні спершу перевірили укриття, адже безпека пацієнтів на першому місці. Крижопільська лікарня – єдиний заклад в області, де в укритті є централізована подача кисню. На лікування сюди приїжджають мешканці із сусідніх громад. Пацієнти є, ліками забезпечені, уже неодноразово отримували гумвантаж з обласного медичного складу. Є потреба поповнення кадрів та позитивні зміни в цьому напрямку – нещодавно до колективу приєднався молодий лікар-хірург.

“Приємно бачити, що у такий важкий час заклад продовжує розвиватися. Колектив згуртований і працює на нашу Перемогу, кожен на своєму робочому місці. Важливо, що є пацієнти у закладі. У попередню хвилю приймали ковідних пацієнтів, і уже є такі хворі. Керівництво активно працює з благодійниками. Завдяки співпраці є сучасне обладнання, функціональні ліжка. Потрібно тісніше налагоджувати співпрацю з місцевою владою”, – підкреслила директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна.

Залишити відповідь