Вінницький обласний гуманітарний штаб отримав чергову гуманітарну допомогу з Німеччини

Вінниччина отримала черговий гуманітарний  вантаж, який організували і доставили позаштатні радники Начальника ОВА Сергія Борзова  –  меценати Павло Михайлов та Віталій Костюк. Від самого початку війни брати, які ведуть бізнес в Німеччині, постійно організовують надання допомоги для Вінниччини.

Загалом, за сприяння братів-благодійників та їх партнерів, на сьогодні в область прибуло більше двадцяти гуманітарних вантажів різного спрямування: продуктові, медичні, для підрозділів ДСНС тощо.

Цього разу для потреб Вінниччини Павло та Віталій закупили і доставили пакунки з сіллю – 18 тонн. Це тихоокеанська сіль, що багата на мінерали та мікроелементи.

Заступник Начальника ОВА Сергій Здітовецький зазначив: «Перш за все, я хочу подякувати Павлу та Віталію за постійне надання допомоги. Для нас це дуже важливо і цінно. На обласному гуманітарному складі силами обласної військової адміністрації та профільних департаментів формуються відповідні продуктові набори, які ми передаємо у громади для вимушених переселенців. Протягом півроку було виготовлено більше 20 тисяч продуктових наборів, які уже отримали райони. Крім того, є вже розфасовані й підготовлені до видачі в певній кількості продуктові набори, в тому числі й ті, які ми отримали з Великої Британії. До них ми додаємо наші продукти, які є в наявності, а потім також передамо внутрішньо переміщеним особам».

За словами Сергія Здітовецького, від початку війни тут постійно формували продуктові набори, які відвантажували до інших областей, де відбувались активні бойові дії. Зокрема, до Київської та Харківської.

Під час зустрічі Віталій Костюк зауважив: «Ми продовжуємо комплектувати необхідні запасипродуктів харчування для забезпечення потреб області, зокрема ВПО. В основному, закупки проводимо власним коштом. На Вінниччину раніше, як фурами так і легковими авто, були доставлені вантажі, які включали предмети гігієни, медикаменти та інші необхідні речі».

У свою чергу, Павло Михайлов, який є засновником і директором IT-компанії DRESSLAB, підкреслив: «Ми звідси родом, у важкий для України час  ми- зі своїм народом! Маємо можливість організовувати надання допомоги, тож ми будемо продовжувати цю справу й надалі».

Leave a Reply