Допомога, підтримка та турбота про кожного українця сьогодні потрібні, як ніколи – у Стрижавській ТГ провели виїзний прийом

За дорученням Начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова, начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік разом із заступниками Юлією Олійник та Оленою Футуймас провели виїзні прийоми громадян у Стрижавській територіальній громаді.

У зустрічах, які відбулися у смт. Стрижавка, с. Мізяківські Хутори, та у с. Сосонка з місцевими мешканцями та вимушеними переселенцями також взяли участь голова територіальної громади, старости сіл, а також представники  соціального захисту населення, первинної сімейної медицини та центру зайнятості. Деякі з питань  вирішували на місці, решта – взяті під особистий контроль Начальника Вінницької РВА. 

Під час зустрічі було порушено низку важливих питань, які стосувалися фінансової, соціальної та медичної підтримки, виплат різного роду, готовності до опалювального сезону та заготівлі дров.

Від Вінницької обласної військової адміністрації для ВПО Стрижавської громади передали 345 продуктових набори.

Вимушені переселенці були вдячні керівникам району, територіальній громаді, односельчанам за те, що вони надали їм належну допомогу та підтримку.

Інформацію про виїзні прийоми громадян начальника Вінницької районної військової адміністрації Віталія Урдзіка можна дізнатися на офіційному сайті та фейсбук-сторінці Вінницької РВА, або звернувшись за номером 67-01-93.

Leave a Reply