Підтримка та допомога сім’ям Захисників та Захисниць – одне із найважливіших завдань для органів влади

За дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова в області тривають зустрічі керівництва районів з родинами Захисників та Захисниць у громадах.

Днями Народний депутат України Ірина Борзова разом з начальником Вінницької РВА Віталієм Урдзіком та його заступниками зустрілися з батьками та дружинами наших військових у Гніванській міській громаді.

Родини поділилися своїми переживаннями щодо життя та відновлення здоров’я своїх чоловіків та синів, хвилюють питання заміни пошкодженого військового інвентаря, спецтехніки та ін. Також є потреба термінового вирішення питання з відновленням роботи аптеки в с.Селище та додаткового маршрутного автобуса для жителів с.Урожайне.

Під час зустрічі Віталій Урдзік підкреслив: “Родини військових – це ті жителі Вінницького району, які мають відчувати увагу з боку органів державної влади, місцевого самоврядування та односельчан. Ми особисто зустрічаємося з родинами для з’ясування їхніх першочергових потреб задля оперативного їх вирішення. Жодна сім’я не має залишитися без підтримки!”

Робочі зустрічі проведено з жителями м.Гнівань, с.Могилівка, с.Ворошилівка, с.Селище, с.Урожайне. Родинам військовослужбовців було надано гуманітарну допомогу від Вінницької обласної військової адміністрації.

Підтримка та допомога сім’ям мобілізованих – одне із важливих завдань для органів влади. Відкрите спілкування та підтримка додають віри в Перемогу наших захисників та захисниць на передовій.

Залишити відповідь