Ми з України

У Копайгородській територіальній громаді, в населених пунктах: Каришків, Копайгород, Попівці за дорученням Начальника Вінницької ОВА Сергія Борзова (Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА), начальник Жмеринської районної військової адміністрації Цимбал Інна спільно із заступниками Євгеній Корнійчук та Євгеній Дубовий , членами колективу адміністрації зустрілися із сім’ями військовослужбовців.

Люди мають багато питань, окремі із яких турбують усіх, інші – індивідуальні.

Ряд надважливих та складних питань стосувалися пошуку шляхів підтримки членів сімей, що захищають державу на фронтах. Здійснено облік запитів та передано для Ірина Борзова Народний депутат України, яка традиційно бере їх під контроль для вирішення!

У двох населених пунктах підняли і питання чи будуть із першого вересня навчатися діти. Інна Володимирівна відповіла, що завдання влади – готувати приміщення, створювати безпекове середовище в частині облаштування найпростіших укриттів в освітніх закладах. Проте лише батьки мають визначитися, яку форму навчання обрати – дистанційну, очну чи змішану. Незалежно від вибору форми навчання – освітні програми мають обов’язково бути виконаними, – наголосила очільниця району.

Після відкритих діалогів та вирішення ряду важливих питань родини військовослужбовців, за дорученням Сергія Борзова – начальника Вінницької ОВА, отримали пакунки із продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

І насамкінець зустрічей найщиріші слова підтримки та вдячності Інни Володимирівни за виховання синів-героїв зворушили материнські серця. Адже за кожним українським воїном стоїть водночас сильна і тендітна жінка – мати, яка його ростила, звичайно ж не для війни, оберігала своїм материнським серцем, знайшла в собі сили благословити його на захист України.

🇺🇦🇺🇦Нехай усі матері дочекаються своїх синів з війни живими!

#Євгеній_Дубовий

#Вінницька_ОВА

#Жмеринська_РВА

Залишити відповідь