Ми з України

У селах Носківці, Телилинці, Кацмазів, Лука- Мовчанська Станіславчицької територіальної громади 26 липня було проведено виїзний прийом. Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Цимбал Інна спільно із заступником Євгеній Корнійчук та членами колективу зустрілися із сім’ями військовослужбовців. За дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА вивчаються питання, які сім’ї не можуть вирішити самостійно, потребують підтримки.

Під час спілкування із родинами військовослужбовців було порушено чимало подібних питань, що турбують людей у першу чергу:

📌лікування військовослужбовців після поранення;

📌збір пакету документів для отримання соціальної допомоги родинам військовослужбовців;

📌грошове забезпечення військовослужбовцям в залежності від проходження служби відповідно до лінії розмежування: лінія зіткнення, район відведення, район відновлення боєздатності підрозділу.

Багато із них пізніше направлено і Ірина Борзова Народний депутат України, яка бере на контроль випадки неврегульованості законних прав військовослужбовців під час їх перебування на службі, лікуванні.

У Луці Мовчанській було надзвичайно приємно зустрітися із військовослужбовцем, який приїхав у відпустку після участі в бойових діях. Під час спілкування із Героєм передався дух впевненості у нашій перемозі. Одразу після зустрічей родини отримали пакунки із продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

#Вінницька_обласна_державна_адміністрація

#Жмеринська_районна_військова_адміністрація

Залишити відповідь