Зустрічаємося із сім’ями загиблих Героїв

Я любив вас усіх та найбільше любив Україну…

Що відчуває душа, коли Господь ось-ось покличе її і вічність ?

У кожної людини по своєму, і обставини у кожного різні.

– Я не боюся вмирати, тому що це війна і я захищаю нашу державу, промовив своєму побратимові Антон Москаленко, перебуваючи на бойовому посту в серпні 2014 року і маючи всього на всього 23 роки за плечима, батьків, брата та наречену, яка чекала його повернення з війни.

Молодий красень, який був завжди лідером у школі, серед друзів та колег, працював і здобував вищу освіту і ніколи не був байдужий до того, що відбувається навколо. Відчуття (почуття ) справедливості та відповідальності навчила його сім’я – мама Оксана Андріївна та батько Яків Петрович, які прекрасно виховали своїх обох синів. Культ дисципліни та поваги в родині зіграв ключову роль у виборі їх сина Антона, коли постало питання, хто як не він боронитиме рідну Україну від нечисті, яку плодить та відправляє російська влада на нашу святу землю. 

            Зустріч Інни Володимирівни Цимбал з батьками старшого солдата Антона Яковича Москаленка, який загинув у місті Новоазовськ Донецької області у 2014 році є продовженням тієї об’єднавчої місії, яка має на меті почути та відчути біль кожної сім’ї, яка  втратила на війні рідних.

Ольга Андріївна Джура- Соколовська та Лілія Трифонівна Суслик – це матері наших земляків: жмеринчанина Станіслава Анатолійовича Джура-Соколовського та дубівчанина Сергія Романовича Суслика, які загинули навесні 2022 року у місті Маріуполь та місті Миколаїв.

Назавжди очі їх синів, які свій земний шлях продовжили у райському саду, будуть дивитися з фото на своїх матерів і янголами приходити до них.

    Навідавшись у кожну з цих сімей, начальник та заступник начальника Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал та Євгеній Корнійчук висловили свої слова підтримки та готовність надання допомоги з питань, які потребують сім’ї Героїв. 

За дорученням Сергія Борзова, голови Вінницької ОДА,  усі сім’ї отримали пакунки з продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

Антон Якович Москаленко
Сергій Романович Суслик

Залишити відповідь