До лікарень Вінницької області госпіталізовано 80 пацієнтів, які постраждали внаслідок ракетного удару по Вінниці

Про це під час брифінгу повідомила заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко.

«Бахнуло  і все…», – пригадує Ірина вчорашній обстріл ракетами Вінниці. Жінка зараз перебуває в опіковому відділенні однієї з лікарень області.  Лікарі кажуть, що вона, порівняно з іншими, не сильно постраждала. Має всього лише 10-15% опіків тіла. Сьогодні її мають прооперувати. 

«Я прийшла на діагностику в Нейромед. Момент удару не пам’ятаю. Уже пам’ятаю як вибігла з клініки і бігла по тому склу, гарячому бетону, боялася щоб мене не засипало. Ноги найбільше у мене постраждали. Розслабилися і вже не ховалися під час повітряної тривоги», – каже Ірина.

Медичний директор клінічної лікарні ім. Пирогова Василь Стойко відзначає, що заклад має усе необхідне для надання медичної допомоги потерпілим.

Біля кожного хворого є медичний персонал, а також рідні. 

 «Усім пацієнтам, які до нас поступили ми надаємо необхідну допомогу. Є  20-річна дівчинка в край важкому стані, вона має 98% опіків тіла. Підключена до апарату ШВЛ. Решта хворих теж важкі, але не настільки. Є і наш колега з «Нейромеда». Він розуміє усю важкість ситуації, але тримається. Сьогодні двоє пацієнтів будуть прооперовані. Решта оперуватимемо завтра», – розповів лікар-ординатор Михайло  Присяжнюк.

Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко розповіла, що до лікарень області госпіталізовано 80 пацієнтів.

«Виписано вже близько 10. Маємо 15 важких, 4 в критичному стані. Три дитини залишаються на стаціонарному лікуванні.  Загинуло 23 людини, з яких троє – це діти. Хочу сказати про Ірину, про яку вчора писали, що вона померла. Жінка стабільна, самостійно дихає. Лікарі роблять все необхідне для її одужання», –  розповіла Тетяна Бондаренко.

Залишити відповідь