Захищати неньку Україну

Захищати неньку Україну

З такими словами добровольцем пішов на фронт житель міста Жмеринка Вовк Віталій Іванович, батько чотирьох дітей. Сім’я, яку сьогодні, 14 липня відвідали начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал та її заступник Євгеній Корнійчук. Свої слова підтримки та співчуття Інна Володимирівна висловила Олені Дмитрівні, дружині загиблого воїна. У свою чергу, вона поділилася пам’ятними моментами про чоловіка, який мав великі плани на майбутнє, жив для людей і постійно допомагав людям, і загинув рятуючи життя побратима під час ворожого обстрілу.

               Свої проблеми та нескінченну біль передала мати загиблого воїна Кобилянського Андрія Георгійовича – Надія Григорівна, яка хвилюючись за долю онука та невістки переповіла життєвий шлях свого сина, який мав звання полковника прокуратури, не уникаючи мобілізації взяв до рук зброю, щоб захищати Батьківщину.  Як депутат обласної ради, Інна Володимирівна, пообіцяла надати усіляку підтримку та допомогу сім’ї,  у тих питаннях, які на даний момент складно вирішити. 

  Сім’ї Латчука Дениса та Каменецького Петра втратили своїх рідних ранньої весни 2022 року. Ворожі обстріли забрали життя молодих хлопців – воїнів ЗСУ. Вони поспішали жити, не боялися труднощів та відповідальності: створили сім’ї, у яких народилися прекрасні донечки.  

                Зустріч з обома сім’ями мала на меті ще раз нагадати, що пам’ять про їх синів жива, і вони можуть розраховувати на усіляку підтримку керівництва військової адміністрації.

              Свою повагу та співчуття Інна Цимбал висловила рідним, які в різний час втратили своїх близьких, але подвиг їх завжди залишиться у нашій пам’яті.  Тому так приємно було зустрітися з дружиною лейтенанта, командира взводу прикордонного загону Тамарою Антонівною Семеновою та почути про В’ячеслава Анатолійовича Семенова  спогади, які не згасають. 

              Про Кушпіту Ярослава Леонідовича та світлу його пам’ять згадали з Антонюком Олегом Петровичем.

              Війна справедливою не буває, вона підла та підступна у своїх проявах і жорстоких наслідках. Рідні, які втратили близьких людей: синів, чоловіків, батьків продовжують жити заради тих, хто поряд – діти, онуки. Вони мужньо тримаються і слово підтримки людей, які представляють сьогодні державну владу у Жмеринському районі для них є багатозначущим і потрібним. 

             За дорученням Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА  усі сім’ї отримали пакунки з продуктовими наборами від гуманітарного штабу Вінницької обласної військової адміністрації.

             Ми живемо у такий складний час, що не знаємо яке настане завтра, але увага помножена на любов до ближнього, особливо тим, яким вона сьогодні конче необхідна, посилює нашу ауру добра. Тому мусимо вистояти і перемогти, щоб життя  наших ГЕРОЇВ, людські життя, обірвані війною, не згасли назавжди, а мали продовження у їхніх дітях та онуках, які з гордістю будуть називатися УКРАЇНЦЯМИ!

Leave a Reply