Вінниччина в черговий раз прихистила цивільних з Донеччини

У Вінницькій області ні вдень, ні вночі не припиняється робота по розміщенню людей,що рятуються від активних бойових дій у гарячих точках.

Чергову евакуацію цивільних мешканців з Донецької області на Вінниччину організували Департамент соціальної та молодіжної політики  обласної військової адміністрації спільно з Міжнародною медичною гуманітарною організацією «Лікарі без кордонів».

За останню добу 10 осіб влаштували до підвідомчого комунального закладу системи соціального захисту населення, адже надання прихистку особам, життю яких існує щоденна загроза, є одним із найважливіших напрямків роботи  усіх підрозділів ОВА в умовах військової агресії рф.

Від початку війни на Вінниччині постійно проживають майже 180 тисяч біженців, з них 56 тисяч дітей. І ці цифри постійно змінюються. Останнім часом – у бік зростання.