З Днем Конституції України

Шановні жителі Жмериншини!

Щиро вітаю Вас з одним із найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Основний Закон нашої держави закріпив ідеали справедливості та рівності. Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє. А найголовніше, що кожен українець має невід’ємне право на життя.

Сьогодні все це у нас намагається відібрати московський ворог, розпаливши вогонь повномасштабної війни. щоб забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю.

Але українці добре пам’ятають свій обов’язок – відстояти свою Конституцію. Ми всі об’єдналися і боронимо те, що складає наше життя. Спільно захищаємо український народ, українську землю, українську мову, нашу свободу та гідність, наше право на життя.

Ми вистоїмо! Україна переможе! Довгоочікуваного Миру нам усім!

Слава Україні!

Слава Конституції України!