«Вінницягаз Збут» закликає клієнтів розрахуватись за спожитий газ

ТОВ «Вінницягаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», закликає  побутових споживачів розрахуватись за використаний газ. Нині заборгованість населення перед постачальною організацією складає 140 млн грн.

«Це борги побутових споживачів за використаний газ у квітні 2022 року та попередні періоди. Вся актуальна інформація про нарахування заборгованості міститься в платіжках, які ми розіслали нашим клієнтам-боржникам. Просимо споживачів, які не розрахувались вчасно, не зволікати з оплатами», – зауважує директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

У ТОВ «Вінницягаз Збут» пояснюють, що банки, як і раніше, отримують інформацію щодо нарахувань за комунальні послуги, зокрема і спожитий природний газ, безпосередньо від постачальників цих послуг. Вся інформація, яка завантажується у банківський додаток, є верифікованою.


В компанії наголошують, що наразі ТОВ «Вінницягаз Збут» не має доступу до державного газу за пільговою ціною. Втім, перемовини щодо закупівлі «соціального» ресурсу для населення за пільговою ціною тривають. Про їх результати буде повідомлено додатково.

Разом з тим ТОВ «Вінницягаз Збут» продовжує постачання блакитного палива та електроенергії за ринковими цінами для представників бізнесу та бюджетних організацій, які є клієнтами компанії.

Нагадаємо, побутових клієнтів ТОВ «Вінницягаз Збут» з 01.05.2022 було автоматично переведено до «постачальника останньої надії» (ПОН). Функцію ПОН виконує ГПК «Нафтогаз України».

Залишити відповідь