Хабар за перетин державного кордону: СБУ завадила «підкупу» прикордонника

Хабар за перетин державного кордону: СБУ завадила «підкупу» прикордонника

На Вінниччині СБУ викрила громадянина України, який надав неправомірну вигоду керівнику одного з підрозділів Держприкордонслужби за безперешкодний перетин державного кордону з території України.

За даними слідства, 38-річний мешканець Харківської області, призовного віку вирішив у незаконний спосіб перетнути державний кордон в умовах воєнного стану. Він помилково вважав, що офіцер Держприкордонслужби за грошову винагороду у розмірі 2000 доларів США згодиться йому «допомогти».

Правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст. 208 КПК України на місці вчинення злочину у міжнародному пункті пропуску «Могилів-Подільський».

В рамках кримінального провадження за ч.3 ст 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України, вирішується питання про повідомлення йому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

Спільно зі слідчими Національної поліції та співробітниками Держприкордонслужби, під процесуальним керівництвом Вінницької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, вживаються заходи по встановленню всіх обставин вчинення злочину та осіб, які можуть бути причетні до нього.

Управління СБ України у Вінницькій області

Залишити відповідь