Ми повинні працювати над тим, щоб і надалі створювати в громадах Вінниччини надійний тил для Збройних Сил України

Ми повинні працювати над тим, щоб і надалі створювати в громадах Вінниччини надійний тил для Збройних Сил України

Такими словами звернулась до жителів Іллінецької територіальної громади Вінницького району народний депутат України Ірина Борзова, яка у рамках робочої поїздки завітала на вручення сертифікатів про здобуття загальної середньої освіти випускників двох одинадцятих класів місцевої  гімназії №2.

У врученні також взяли участь: заступник Начальника ОВА Андрій Кавунець, начальник Вінницької районної військової адміністрації Віталій Урдзік та  Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

В історії школи це вже 48 випуск. Цьогоріч серед здобутків гімназистів-випускників 7 золотих медалей та 1 срібна. 

У цьому навчальному році учням та педагогам довелось пережити виклики через пандемію коронавірусу та брак навчальних посібників, але найважчим випробуванням для всіх стало 24 лютого 2022 року – день повномасштабного вторгнення рф. 

Серед випускників, попри все пережите, успішно завершила цей навчальний рік  випускниця Алевтина з Маріуполя – міста, якого вже немає. Це її, вручаючи  свідоцтво про закінчення середньої загальноосвітньої школи, по-материнськи обійняла директорка гімназії Раїса Гобеляк.

Народний депутат України Ірина Борзова, звертаючись до одинадцятикласників, зазначила: «В країні йде страшна війна, але завдяки Збройним Силам України вона завершиться нашою Перемогою! Після Перемоги буде відбудова, відновлення нашої держави. Мені приємно відчувати та бачити у ваших очах енергію свободи і демократії. Ви дуже красиві сьогодні. Я щиро бажаю усім вам щасливої долі в мирній та незалежній Україні. Такі розумні, гарні, талановиті, патріотичні, енергійні, сучасні молоді люди вкрай потрібні Україні».

У свою чергу, Іллінецький міський голова Володимир Ящук благословив випускників на щасливе самостійне життя: «Я щиро вітаю вас із отриманням першого документа у вашому житті – свідоцтва про повну загальну середню освіту. Бажаю вам миру, добробуту, щастя і Божого благословення. Нехай Господь дарує вам гарну життєву дорогу».

Очільник громади також не оминув увагою тих, завдяки кому є нагода провести таке свято. Він подякував воїнам, які захищають Батьківщину, а також іллінчанам та всім українцям, які продовжують боротьбу на різних фронтах. 

Народна обраниця Ірина Борзова, принагідно, оглянула мультифункціональний спортивний майданчик, який розпочали будувати на території шкільного подвір’я ще навесні 2021 року. Тоді планувалось, що майданчик кошторисною вартістю 2876,4 тис. грн., слугуватиме  для занять ігровими видами спорту –баскетболом, волейболом, великим тенісом. Наразі до повного завершення робіт залишилось облаштувати баскетбольні щити та встановити волейбольні стійки. Через військову агресію росії фінальні роботи на спортмайданчику затримались.

 «Війна змінила усі наші плани,- зауважила Ірина Борзова,-  адже зараз, у першу чергу, необхідно допомагати Збройним Силам України заради перемоги. Стоячи на цьому майданчику, хочу сказати, що вся його цінність в тому, щоб він завжди був наповнений радісними, усміхненими дітьми, енергією, спортом, життям та любов’ю». 

Днями Ірина Борзова разом із Начальником ОВА Сергієм Борзовим повернулися з Миколаївської та Херсонської областей, де зустрілися з нашими захисниками. 

«Безумовно, є великий контраст між тими містами, де йдуть бойові дії, і тими, які знаходяться в тилу. Там повністю зруйнована інфраструктура, але це не головне, адже, у першу чергу, зруйноване життя людей. У кожній родині горе. Тоді одразу розумієш, що саме завдяки нашим хлопцям з Вінниччини та з усієї України, ми зараз маємо можливість працювати і жити. Спілкувалася з нашими захисниками – вони сильні, вони впевнені у перемозі. Ми повинні робити все можливе і працювати над тим, щоб і надалі створювати надійний тил для Збройних Сил України. А після перемоги неодмінно будемо робити ще більше та відбудовувати нашу країну»,- підкреслила Ірина Борзова.

Народний депутат України також подякувала Іллінецькому міському голові та в його особі – усій  громаді, за співпрацю, підтримку вимушених переселенців та бійців на передовій.

Залишити відповідь