Комплект Starlink – безпечний зв’язок.

Комплект Starlink – безпечний зв’язок.

Відтепер у Жмеринській районній військовій адміністрації є станція Starlink від засновника компанії «SpaceX» Ілона Маска. Нам її передано Вінницькою ОВА. Особисто Сергій Борзов, передаючи дані установки для районів області, ствердив, що кожен крок роботи органів влади має бути із доповненням сучасними технологіями.

«Starlink дає можливість залишатися на звʼязку там, де немає альтернатив – стаціонарний та мобільний інтернет не працює: унаслідок воєнних дій чи відключення енергопостачання, або ж коли взагалі немає покриття», – прокоментував Сергій Сергійович.

Після початку повномасштабного вторгнення росії, в Україні настала загроза ненадійного зв’язку через пошкодження внаслідок бойових дій.

Ця технологія дозволяє використовувати широкосмуговий інтернет в роботі закладу навіть за відсутності інших видів зв’язку, що дуже важливо для стабільності роботи нашої установи в умовах війни. Відтепер у разі перебоїв чи відсутності інтернету від традиційної мережі, система Starlink забезпечить необхідним зв’язком.


Начальник Жмеринської районної військової адміністрації Інна Цимбал щиро завдячила керівнику області наголосивши, що комплект Starlink – це безпека зв’язку, створення додаткових можливостей та гарантій для стабільності функціонування нашої установи.

Leave a Reply