Фахівці медзакладів Вінниччини продовжують надавати кваліфіковану допомогу дітям та дорослим

Фахівці медзакладів Вінниччини продовжують надавати кваліфіковану допомогу дітям та дорослим

1 червня керівник Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна разом із заступницею Тетяною Бондаренко відвідали Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини та центральну районну лікарню в рамках моніторингових візитів.  

У Тульчинському обласному спеціалізованому будинку перебувають дітки із захворюваннями центральної нервової системи та порушенням психіки. День захисту дітей цього року відзначаємо у воєнному стані. Однак, кожна дитина потребує уваги, тепла, захисту та щасливого дитинства. Особливо це стосується діток, які живуть в будинках дитини.

Тож сьогодні Ольга Задорожна передала малечі подарунки від департаменту – іграшки, набори для творчості та розвиваючі ігри. А також набори для раннього розвитку дітей від Дитячого фонду ООН (UNICEF), які надійшли до гуманітарного медичного складу.

Заклад має усе необхідне для того, щоб працювати з дітьми. Директорка Марія Мазур постійно співпрацює із благодійниками. Це дає можливість розвиватися закладу, а під час війни створювати необхідні запаси.

Тут облаштовані сучасні кімнати для реабілітації дітей. Працює два ерготерапевти, дитячий невролог та інші фахівці. На лікування привозять маленьких пацієнтів із сусідніх містечок. Кажуть, що уже після кількох занять помітні результати й дехто з діток може самостійно пересуватися.

 «Сьогодні хочу подякувати за роботу персоналу, який працює з дітками. Усі дітки доглянуті, привітні, їм тут надають увесь необхідний комплекс послуг. Доглянута територія, є фахівці, створили запаси продуктів, памперсів і всього того, що необхідно. Важливо, щоб про такі заклади знали люди й везли своїх діток на реабілітацію сюди. Я сподіваюся, що наступний День захисту дітей будемо відзначати з усіма урочистостями у мирній Україні», – зазначила Ольга Задорожна.

Також у рамках моніторингових візитів, керівник департаменту відвідала центральну районну лікарню – один з опорних закладів для лікування пацієнтів. Минулого року в рамках проєкту «Велике будівництво» Президента України Володимира Зеленського тут оновили приймальне відділення. Також заклад отримав сучасний комп’ютерний томограф, апарати ультразвукової та рентгенівської діагностики.

Поповнили запас медикаментів і витратних матеріалів з обласного медичного гуманітарного складу. Однак, у закладі ще є, над чим працювати. Потребує оновлення хірургічне відділення, дах, ліфти, а також є низка інших питань. Попри усі виклики хірурги оперують пацієнтів, у лікарні надають усі необхідні медичні послуги для мешканців.

Leave a Reply